”…chciałbym podzielić się pozytywna opinią o zajęciach przygotowawczych do egzaminów na ASP,  na które chodziłem w Zielonej Górze. Panowała na nich bardzo przyjemna atmosfera, według mnie to miejsce gdzie człowiek w ciekawy sposób nauczy się wrażliwości kolorystycznej, solidnych podstaw oraz zasad łamania kompozycji. Ponadto Pani prowadząca zajęcia potrafi dobrze nakierować i rozwija główne predyspozycje, co pomaga w dążeniu do obranego celu. Kurs może przypaść do gustu wszystkim, którzy chcą zdawać egzaminy na uczelnie w Polsce, a także za granicą…”

Kamil (Zielona Góra)

„…na kurs rysunku chodzę od 1,5 roku. Zajęcia bardzo mi sie podobają. Panuje na nich przyjemna i rodzinna atmosfera. Tempo pracy dopasowane jest do moich potrzeb. Teraz na pewno będzie mi łatwiej dostać się na ASP w Poznaniu…”

Agnieszka (Kielce)

„…rysunkiem interesuję się od bardzo dawna. Zawsze coś sobie bazgrałam. Jednak nie były to profesjonalne prace, więc zgłosiłam się na kurs rysunku. Na zajęcia chodzę od stycznia 2007 roku. Dość szybko zaczęłam widzieć rezultaty. To pozwala mi spokojniej myśleć o przyszłorocznych egzaminach na studia…”

Iga (Gdańsk)

„…zajęcia pozwalają mi poznać sztukę zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Uczę się na nich różnych technik malarskich i rysunkowych, które pomagają mi realizować własne koncepcje. Poza tym, lekcje są świetną zabawą…”

Paulina (Płock)

„…zajęcia z rysunku są wielce pomocne zwłaszcza jeśli chodzi o mnie. Dzięki nim znacząco rozwinąłem swoje umiejętności. Poznałem nowe techniki pracy . Najważniejsze jest jednak to, że osoba, która prowadzi zajęcia, jest zawsze bardzo pomocna. Każdemu polecam ten kurs rysunku….”

Jakub (Koszalin)

„…o zajęciach rysunku można powiedzieć, że prócz pracy jest to świetna zabawa. Lekcje pomogły mi w rozwinięciu talentu. Pani, która prowadzi zajęcia potrafi zmotywować do pracy i sprawia, że na zajęciach jest wspaniała atmosfera…”

Justyna (Jelenia Góra)

„…w tym roku zdaję egzamin na Architekturę Wnętrz. Bardzo mi się podoba na zajęciach, choć wcześniej w ogóle nie rysowałam. Uczę się tu od podstaw i sprawia mi wiele radości, gdy widzę, jak duże robię postępy. Lekcje rysunku prowadzone są w ciekawy sposób…”

Agata (Bielsko-Biała)

„…samo ćwiczenie warsztatu to nie wszystko! Atmosfera w jakiej się pracuje jest równie ważna. Pani Małgorzata doskonale to rozumie. Zajęcia oprócz tego, że mijają naprawdę miło, rozwijają artystycznie. Gdzie indziej ugoszczą ciepłą herbatą w mroźny dzień i poratują fachową radą na zajęciach?”

Wojtek (Rzeszów)

„…osoba, która prowadzi zajęcia, to ktoś więcej niż nauczyciel. To przyjaciel, z którym mam świetny kontakt. Gorąco polecam wszystkim ten kurs rysunku. Dzięki uczestniczeniu w zajęciach chcę dostać się na Architekturę Wnętrz lub Architekturę Krajobrazu do Wrocławia lub Warszawy…”

Sandra (Poznań)

„…zajęcia są interesujące. Dzięki nim nauczyłam się rysować i chcę studiować Architekturę Klasyczną we Wrocławiu. Zajęcia są tak ciekawe i pasjonujące, że nauka rysunku sprawia mi wielką przyjemność…”

Magda (Zielona Góra)