Kamil (Zielona Góra)

”…chciałbym podzielić się pozytywna opinią o zajęciach przygotowawczych do egzaminów na ASP,  na które chodziłem w Zielonej Górze. Panowała na nich bardzo przyjemna atmosfera, według mnie to miejsce gdzie człowiek w ciekawy sposób nauczy się wrażliwości kolorystycznej, solidnych podstaw oraz zasad łamania kompozycji. Ponadto Pani prowadząca zajęcia potrafi dobrze nakierować i rozwija główne predyspozycje, co pomaga w dążeniu do obranego celu. Kurs może przypaść do gustu wszystkim, którzy chcą zdawać egzaminy na uczelnie w Polsce, a także za granicą…”

Agnieszka (Kielce)

„…na kurs rysunku chodzę od 1,5 roku. Zajęcia bardzo mi sie podobają. Panuje na nich przyjemna i rodzinna atmosfera. Tempo pracy dopasowane jest do moich potrzeb. Teraz na pewno będzie mi łatwiej dostać się na ASP w Poznaniu…”

Iga (Gdańsk)

„…rysunkiem interesuję się od bardzo dawna. Zawsze coś sobie bazgrałam. Jednak nie były to profesjonalne prace, więc zgłosiłam się na kurs rysunku. Na zajęcia chodzę od stycznia 2007 roku. Dość szybko zaczęłam widzieć rezultaty. To pozwala mi spokojniej myśleć o przyszłorocznych egzaminach na studia…”

Paulina (Płock)

„…zajęcia pozwalają mi poznać sztukę zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Uczę się na nich różnych technik malarskich i rysunkowych, które pomagają mi realizować własne koncepcje. Poza tym, lekcje są świetną zabawą…”

Jakub (Koszalin)

„…zajęcia z rysunku są wielce pomocne zwłaszcza jeśli chodzi o mnie. Dzięki nim znacząco rozwinąłem swoje umiejętności. Poznałem nowe techniki pracy . Najważniejsze jest jednak to, że osoba, która prowadzi zajęcia, jest zawsze bardzo pomocna. Każdemu polecam ten kurs rysunku….”

Justyna (Jelenia Góra)

„…o zajęciach rysunku można powiedzieć, że prócz pracy jest to świetna zabawa. Lekcje pomogły mi w rozwinięciu talentu. Pani, która prowadzi zajęcia potrafi zmotywować do pracy i sprawia, że na zajęciach jest wspaniała atmosfera…”

Agata (Bielsko-Biała)

„…w tym roku zdaję egzamin na Architekturę Wnętrz. Bardzo mi się podoba na zajęciach, choć wcześniej w ogóle nie rysowałam. Uczę się tu od podstaw i sprawia mi wiele radości, gdy widzę, jak duże robię postępy. Lekcje rysunku prowadzone są w ciekawy sposób…”

Wojtek (Rzeszów)

„…samo ćwiczenie warsztatu to nie wszystko! Atmosfera w jakiej się pracuje jest równie ważna. Pani Małgorzata doskonale to rozumie. Zajęcia oprócz tego, że mijają naprawdę miło, rozwijają artystycznie. Gdzie indziej ugoszczą ciepłą herbatą w mroźny dzień i poratują fachową radą na zajęciach?”

Sandra (Poznań)

„…osoba, która prowadzi zajęcia, to ktoś więcej niż nauczyciel. To przyjaciel, z którym mam świetny kontakt. Gorąco polecam wszystkim ten kurs rysunku. Dzięki uczestniczeniu w zajęciach chcę dostać się na Architekturę Wnętrz lub Architekturę Krajobrazu do Wrocławia lub Warszawy…”

Magda (Zielona Góra)

„…zajęcia są interesujące. Dzięki nim nauczyłam się rysować i chcę studiować Architekturę Klasyczną we Wrocławiu. Zajęcia są tak ciekawe i pasjonujące, że nauka rysunku sprawia mi wielką przyjemność…”

Patrycja (Bydgoszcz)

„… Mimo, że w kursie biorę udział od niedawna, to już widzę, że lekcje rysunku pozwoliły mi na poczucie pewności przy stawianych kreskach. Zajęcia bardzo rozwijają moje umiejętności.”

Katarzyna (Gorzów Wlkp.)

„… Na początku nie byłam pewna, czy zapisać się na kurs. Gdy zdecydowałam się na pierwsze zajęcia, to już w trakcie nich wiedziałam, że wiele się tutaj nauczę. Nie myliłam się.”

Dorota (Łódź)

„… Długo szukałam nauczyciela, który odpowiednio przygotuje mnie do egzaminów wstępnych na architekturę. Dzięki pomocy koleżanki trafiłam do StrefyRysunku.pl i dziś mogę rozwijać swoją pasję.”

Rafał (Białystok)

„…Kurs rysunku w Białymstoku znalazłem przez internet. Spodobało mi się to, że zajęcia odbywają się w małych grupach. Zajęcia naprawdę godne polecenia!”

Magda (Kalisz)

„…Na zajęcia zapiałam się rok przed egzaminem. Celem nauki było przygotowanie na architekturę na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Dużo ciężkiej pracy i udało się… zostałam przyjęta. Dodam, że na kurs rysunku chodziłam w Kaliszu.”

Paulina (Olsztyn)

„…Przypadkowo trafiłam na stronę StrefaRysunku.pl i postanowiłam dowiedzieć sie czegoś więcej o organizowanych kursach. Dziś z czystym sumieniem polecam tę stronę każdemu, kto planuje rozpoczęcie studiów wymagających przygotowania. Ja skorzystalam i nie załuję – zostalam studentką architektury i urbanistyki!”

Aleksandra (Piotrków Trybunalski)

„…O lekcjach rysunku organizowanych przez StrefaRysunku.pl dowiedziałam się z internetu. Na zajęcia chodziłam przez rok i nauczyłam się wiele! Atmosfera w jakiej prowadzone są zjęcia i małe grupy sprzyjają kreatywności. „

Zuzanna (Opole)

„…Kurs rysunku, na który uczęszczałam do Opola był najlepszym wyborem jaki mogłam zrobić. Rozwinełam swój talent w miłej atmosferze, pod okiem super nauczyciela. To było to czego szukałam. Z zajęć jestem bardzo zadowolona i polecam je innym!”

Hania (Sieradz)

„…Jeżeli szukacie kursu rysunku w Sieradzu, to StrefaRysunku to najlepszy wybór. Pani Dorota uczy bardzo dobrze i w świetnej atmosferze. Zajęcia odbywały się w 4-osobowej grupie, można było o wszystko pytać i oprócz nauki spędzić miło czas.”

Michał (Leszno)

„…Moim marzeniem było dostać się na Architekturę do Poznania lub Zielonej Góry. Na kurs rysunku zapisałem się do Leszna, bo tutaj mieszkam. Systematyczna nauka, zadania domowe i ciężka praca dały efekt. Obecnie jestem studentem w Zielonej Górze. Polecam StrefaRysunku.pl!”

Agata (Nowy Sącz)

„…Patrząc na siebie rok wstecz stwierdzam, że maksymalnie wykorzystałam ten czas. StrefaRysunku.pl dała mi impuls do pracy i odpowiedniego nauczyciela. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że kurs rysunku i malarstwa, na który chodziłam w Nowym Sączu pomógł mi w zdaniu egzaminów na studia.”

Klaudia (Chorzów)

Jestem już po pierwszym roku studiów na wymarzonym kierunku na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu i chciałam bardzo podziękować Pani z Chorzowa, której zawdzięczam powodzenie na egzaminach wstępnych. Mimo mojego trudnego charakteru i odrębnego podejścia, Pani Monika okazała wyrozumiałość i wyczerpująco udzieliła wskazówek, jakie przydały mi się na egzaminach z rysunku i malarstwa, które zaliczyłam na 9 i 10 punktów na 10 możliwych. Pani Monika pożyczała mi prywatne książki związane ze sztuką, polecała mi sposoby rysowania/malowania oraz puszczała dobrą muzykę. Zatem jeszcze raz: bardzo dziękuję i polecam pracownię w Chorzowie. Naprawdę warto.